akademik çeviri

Hizmetlerimiz

Çeviri Dilleri

Akademik Çeviri

Akademik Çeviri

Ankara Çeviri tüm akademik alanlarda çeviri ve düzeltme hizmeti sunar. Tarihçiler, ekonomistler, tıp doktorları, eğitim bilimciler, sosyologlar ve doktora adaylarına yüksek kaliteli ve profesyonel akademik çeviri hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için zengin bir akademisyen çevirmen ağına sahibiz. Akademik makale, olgu sunumu, bitirme tezi, tıbbi makale çevirisi için bize güvenin.

Kaliteli akademik çevirinin anahtarı

Akademik çeviri, terminolojinin diğer bir dile ezbere çevrilmesinden daha fazlasını içerir. Biçemsel açıdan profesyonel bir çeviri yapmak için, etkin bir çevirmenin, söz konusu bilimsel alana hâkim olması gerekmektedir.

Çeviri ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt verebilmek için akademisyenlerden oluşan tercüman kadrosu ile çalışmakta ve çevirisi yapılan tüm akademik makaleleri Amerikalı editörümüze kontrol (proofreading) ettirmekteyiz.

Alanınız ne kadar az kesime hitap ederse etsin, profesyonel bir çeviri hizmeti alacağınız konusunda bize güvenin.

Akademik Çeviri Alanında Verdiğimiz Hizmetler:

Özel editör ve tercümanlardan oluşan ekibimizle,

Ekonomik Fiyat Garantisi

Bizler rekabetçi fiyatlarla müşterilerimize mükemmel çeviriler sunmaya büyük önem veriyoruz. Hatasız ve profesyonel akademik çeviri, yanına yaklaşılamayacak kadar pahalı olması gerekmez.

Çeviri artık daha kolay
Eğer akademik makalenizin çevirisi gerekiyorsa, iletişim formumuzu kullanarak bize dosyanızı gönderiniz. Zaman sınırlamasını ya da diğer özel ihtiyaçlarınızı açıkça belirtildiğinden emin olunuz. Normal koşullarda fiyat teklifinizi birkaç saat içersinde alacaksınız.

Çok çeşitli dosya formatlarında sizlerle çalışmaya hazırız ve ayrıca acil işleri de kabul ediyoruz.

Yüksek kaliteli akademik çeviriye mi ihtiyacınız var? Hızlı ve ücretsiz fiyat teklifi için lütfen bize ulaşınız.

Etiketler: , , ,

İletişim Formu